• Školská jedáleň

• Vážení rodičia,

Od 01.01.2023 sa na základe VZN Mesta Nitra č. 8/2019 v znení dodatku č. 1, č. 2, č. 3, č. 4, č. 5 a č. 6 schváleného mestským zastupiteľstvom v Nitre dňa 15.12.2022 upravuje výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na nákup potravín v školskej jedálni nasledovne:

1. Stupeň     -           1. – 4. ročník

1,90 € príspevok na potraviny           x             20 dní                   +             8 € réžia

Zálohová platba za stravné vo výške 46,00 € / mesačne

1. Stupeň     -           5. – 9. ročník

2,10 € príspevok na potraviny           x             20 dní                   +             8 € réžia

Zálohová platba za stravné vo výške 50,00 € / mesačne

Materská škôlka

2,30 € príspevok na potraviny           x             20 dní                   +             3 € réžia
                                    z toho desiata 0,55 €, obed 1,30 €, olovrant 0,45 €
                                    zálohová platba za stravné vo výške 49,00 € / mesačne

Touto zmenou Vás poprosíme o nastavenie nových platieb za stravné v uvedených výškach.

Všeobecné pokyny:

Rodičia, ktorí uhradili stravné za mesiac január 2023 v predchádzajúcom roku do 20.12.2022 v pôvodnej výške, nemusia doplácať zvyšnú sumu, tá bude vyrovnaná za dni zimných prázdnin.

Takisto Vás prosíme o dodržiavanie harmonogramu platieb za stravné, vždy do 20. dňa v mesiaci za nasledujúci mesiac, pričom k dnešnému dňu je potrebné mať vykonaných 5 platieb (za každý mesiac, v ktorom sa Vaše dieťa stravovalo v ŠJ).

Prihlasovanie a odhlasovanie stravy je možné do 14,00 hodiny v predchádzajúci pracovný deň a v pondelok ráno do 7:15 hod.

Odhlasovanie, resp. prihlasovanie na stravu je možné: - osobne, EduPage, alebo telefonicky na tel. č. 037/6511187 alebo 0911540386 – SMS správou nie je možné, neakceptuje sa odhlásenie zaslaním SMS!

Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Za odhlasovanie zo stravy v plnom rozsahu zodpovedá zákonný zástupca žiaka.

Žiaci, ktorí sa prestanú stravovať v školskej jedálni, sú povinní odhlásiť sa zo stravy u vedúcej ŠJ.

V prípade otázok sa môžete obrátiť na vedúcu ŠJ telefonicky na čísle 0911 540 386 – Iveta Stopková.