• Súťaž Hlavolamiáda v CVČ na Chrenovej

• Dňa 25.1. 2023 sa zúčastnili žiaci prvého a druhého ročníka súťaže Hlavolamiáda v Centre voľného času na Chrenovej. Svoje hlavičky potrápili rôznymi logickými úlohami, hlavolamami a zadaniami. Zo súťaže si odniesla krásne 2. mieste žiačka 1.B triedy - Mia Rači, ktorej srdečne gratulujeme.

• Florbalový turnaj o majstra školy

• V decembri 2022 sa konal prestížny turnaj vo florbale o majstra školy. Hralo sa v dvoch vekových kategóriách: prvá kategória 5ci a 6ci. A druhú kategóriu tvorili 7ci, 8ci a 9ci.Turnaja sa zúčastnili všetky triedy.Všetky družstvá podali profesionálne výkony. Zápasy mali nasadenie, napätie a padali v nich parádne góly.Beethoven aréna bola vypredaná do posledného miesta za pár minút a diváci sledovali strhujúce boje medzi triedami.Víťaz môže byť ako vždy len jeden.V prvej kategórii, kde medzi sebou súťažili 5ci a 6ci vyhrala trieda 6.A, na druhom mieste skončila trieda 5.B a na treťom mieste 5.A.V druhej kategórii vyhrala trieda 9.A pred 9.B a na treťom mieste skončila 7.Bceny odovzdávali tí najpovolanejší, p. riaditeľka N.Vinohradská a šéf turnaja p. učiteľ Ľ.Svitačna záver treba povedať: tímy a diváci sa už teraz pýtajú, kedy bude ďalší turnaj. O termíne Vás budeme informovaťA do športového organizačného výboru prenikajú informácie, že je záujem aj o turnaje v iných športoch.
              A to je dobrá správa.

športu zdar